שיווק דיגיטלי, קידום אתרים אורגני ופרסום בגוגל עם ניסיון, ידע ותוצאות

בשיווק דיגיטלי, קידום אתרים אורגני, פרסום בגוגל ואולי בכל תחום בחיים, לפני הידע, הניסיון והתהליכים, קיים הרצון. ואצלנו הרצון לספק ללקוח ערך קיים בכמויות ונעשה בלב רחב. המומחיות שלנו היא להפוך לפרטנר אמיתי עבור הלקוח, לשקף לו את התמונה נאמנה ולגרום לו לקבל את ההחלטות הטובות ביותר.

צוות lemesh שיווק דיגיטלי

לימור בורשטין

בעלת החברה, מקדמת אתרים מוסמכת.
בעלת ניסיון של מעל 12 שנים בתפקידי שיווק ומכירות, מעל 8 שנים בהקמה, ניהול ושיווק של אתרי תוכן ומסחר.
"היתרון העצום שאני מביאה איתי הוא ניסיון של שנים מצד הלקוח בקידום אתרים, הבנת הלקוח והצרכים שלו, מודעות לתהליכים בארגונים גדולים וראיה מערכתית שיווקית כוללת.
לקוחות קיימים שלי יעידו כי קיבלו פרטנר מלא להשגת המטרות, סיוע מקצועי והכוונה בפתרונות משלימים לקידום אתרים ויחס אישי וליווי מקצועי להצלחה.
האמונה העזה בקידום אתרים אורגני והתוצאות היעילות אותן קיבלתי במהלך עבודתי בתחום הובילו אותי להתמקצעות בקידום אתרים."

 

אדית שטיינברג

שותפה מקצועית, מקדמת אתרים מוסמכת.
שותפה- מייסדת בחברת "ניהול מוניטין בע"מ", יזמת בתחום האינטרנט, מייסדת Seo Professional , שותפה-מייסדת של סטארט-אפ באירופה.
תואר שני במינהל עסקים ( M.B.A ), תואר ראשון בלימודי מזרח אסיה וסינית.
בעלת ניסיון עצום בתחום קידום אתרים ושיווק באינטרנט על כל רבדיו. הניסיון האישי והמקצועיות הבלתי מתפשרת לצד לימוד מתמיד של הכלים החדשים שיכולים לשרת את לקוחותינו בהגדלת מחזור המכירות, משרתים נאמנה כל לקוח המצטרף לשורותינו.

 

גלי מיכאלי

בנאית קישורים. חיה חברתית. הרוח הצעירה.
עוסקת בבניית פרופיל קישורים בשנתיים האחרונות.
"בכל יום לומדים משהו חדש, מתעדכנים ודואגים שפרופיל הקישורים של הלקוחות יהיה הכי מעודכן ומדוייק שיש. לקישורים חשיבות רבה בקידום האתר וזה תענוג לקחת חלק בתהליך".

גיל זסלבסקי

ניהול אתרי אינטרנט. סחר אלקטרוני. איש מקצוע
בעל נסיון של 10 שנים בתחום האינטרנט עם אוריינטציה מכירתית וסחר אלקטרוני . עבד כמנהל סחר אלקטרוני במספר חברות יבוא גדולות.
"ניהול אתר אינטרנט זו מלאכה מורכבת אשר מצריכה ידע במגוון תחומים תוך ראייית כל התמונה בכללותה . אני מאמין שגורם חיצוני מקצועי אשר מוכוון הצלחה ומכירות כחלק מהמודל העסקי שלו יוכל להביא לתוצאות טובות לשני הצדדים."

 

ברמה המעשית…

בנימה מעשית יותר, אנחנו מספקים ללקוחותינו שירותי שיווק דיגיטלי, קידום אתרים אורגני במנועי חיפוש, פרסום בגוגל ו-YouTube , פרסום בפייסבוק ושיווק במכשירים ניידים (סלולרי ומחשבי לוח). השירותים שאנחנו מציעים מכווני מטרה, תכליתיים, מדידים ועקביים. המכנה המשותף שלהם היא היכולת לקדם את התכנים השונים באתר במספר ערוצים, תוך ראיית תוכן רחבה ויצירת ערך סינרגטי לכל עבודת הקידום.

תהליך העבודה שלנו מובנה וכולל מחקר מילות מפתח ורמת תחרות, אופטימיזציות קוד, סיוע במעבר לאתר חדש, ניתוח התנהגויות ושיפור ביצועים.

אנחנו מקדמים אתרים בכל קנה מידה בתחומי שוק ההון, שיווק באינטרנט, חתונות ואירועים, קניונים וסחר ועוד.

קידום אתרים אורגני נקבע על ידי למעלה מ-200 משתנים. אלה משפיעים על האלגוריתם לפיו קובע גוגל את דירוג ומיקום האתר. יתר על כן, מידת הרלוונטיות שלהם ומשקלם של הפרמטרים השונים משתנים ומתעדכנים תדיר. אם יש גורם אחד שיכול להסביר את התוצאות הבולטות שלנו בתחומים תחרותיים ביותר, אפשר לומר שזאת היסודיות. הדאגה שהכל יעשה, ויעשה כמו שצריך, מאפשרת יצירת תשתית חסינה מתנודות, מגמות או שינויים ומציגה מיקומים גבוהים לאורך זמן.

ההתמחות הבלעדית בתחום השיווק הדיגיטלי וקידום אתרים אורגני, מקנה לנו ב- lemesh מספר יתרונות בולטים:

– תשתית קידום רחבה ביותר בארץ ובחו"ל

– קידום במספר ערוצים לתוצאות מהירות יותר

– שיתופי פעולה עם חברות וגופים אינטרנטיים

– ניסיון רב בבחירת אסטרטגיית קידום

– ראייה ארוכת טווח – שמירה על יציבות המיקומים לאורך זמן