שיווק דיגיטלי

במסגרת השיווק הדיגיטלי , ניתן להשתמש היום בכלים חדשניים לניתוח מידע אודות התנהגות גולשים ברשת האינטרנט וכך ניתן להעביר מסרים שיווקיים המתבססים על תוכן רלוונטי וממוקד.
אנחנו בחברת למש מומחים בתחום השיווק הדיגיטלי ונותנים מענה ופתרונות במגוון נושאים :

 

קידום אתרים אורגני

קידום בתוצאות החיפוש הטבעיות של גוגל – בחירת מילות מפתח הנכונות, ניתוח האתר והתאמתו למנועי חיפוש, הגברת החשיפה לאתר ולביטויים ברשת כולה, ליווי שוטף והתאמת הקידום לאור יעדים עסקיים נקודתיים או אסטרטגיים.

לפרטים נוספים אודות קידום אתרים אורגני

 

פרסום בגוגל

הקמת קמפיינים, ניהול תקציבי, ניתוח פעילות ושיפור ביצועים – על מנת להפוך את הפרסום שלך לאפקטיבי ואת תנועת הגולשים ללידים ממשיים.

פרטים נוספים אודות פרסום הגוגל

 

פרסום בפייסבוק

פרסום בפייסבוק מעניק חשיפה ממוקדת של אלפי גולשים בכל יום. המומחיות שלנו: פרסום מודעות בפייסבוק.

לפרטים נוספים אודות פרסום ושיווק בפייסבוק

 

פרסום באאוטבריין

פרסום באאוטבריין מהווה את האלטרנטיבה היעילה ביותר לקידום התוכן. כאשר גולשים מתעניינים במשהו והם מגיעים לתוכן איכותי שקולע בול לצורך שלהם – רוב הסיכויים שהם ימשיכו לקרוא בעיון תכנים דומים.

לפרטים נוספים אודות פרסום באאוטבריין


שיווק בסלולר

לקדם את העסק שלך באופן הרלוונטי ביותר – לפי דרישה, לפי מיקום, ממש לפני רכישה. הדבר הגדול ביותר היום הולך להיות הדבר הענק ביותר מחר.

פרטים נוספים על שיווק בסלולר

 

 

שיווק ב-YouTube

קידום עסקים במנוע החיפוש השני בגודלו בעולם באמצעות סרטונים, התומכים בתוצאות החיפוש ובתדמית המקצועית של העסק.

עוד פרטים אודות פרסום ביוטיוב

 

 

שיווק ברשתות חברתיות

הכוח של הרשתות החברתיות דוחף עסקים קדימה. האופן שבו העסק שלך מדבר עם קהל החברים שלו, ישפיע באופן מיידי על מידת האהדה, ההפצה והתנועה לאתר.

 

ייעוץ וליווי במעבר אתר

אחד מהפרמטרים המרכזיים בקידום אתרים הוא ותק הדומיין והדירוג שהשיג לאורך שנים. ליווי מקצועי במעבר לאתר חדש מבטיח כי הדירוג שלך ונכסי הקידום שלך לא יאבדו או יפגעו.

 

אופטימיזציה

אופטימיזציה פורסת בפני בעלי האתר מפת דרכים מלאה הכוללת שינויי קוד נחוצים, התאמות מבנה וכתיבת תוכן לצורך תחילתו של תהליך קידום עצמאי או מקצועי.